ZEN MODA'DA KARİYER

Zen Moda olarak, iyi sonuçların ancak kendini adamış profesyonel ekiplerle mümkün olduğuna inanıyoruz. İnsan kaynakları politikamız grup içi yeteneklerin keşfedilmesi ve en doğru şekilde yönetilmesi için yapılandırılmıştır.

Zen Moda olarak bizler hazır giyim ve tekstil sektöründe çalışmak isteyen profesyonellere uzun vadeli çalışabilecekleri, güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlıyoruz. Bu sektörde yer almak isteyen, bizimle aynı bakış açısına sahip olacak, gerek deneyimli, gerekse sektöre yeni girecek olan, kurumsal bir firmada çalışmak isteyen her adaya kapımız açıktır.

Zen Moda olarak her pozisyondan iş başvurusuna kapımız açıktır. Gelişen faaliyetlerimize paralel olarak büyümekte ve şirketimiz bünyesinde her daim yeni istihdam alanları yaratılmaktadır. İşe alım başvurularında izlediğimiz standartlar şu şekildedir:

  • Her başvuruyu değerlendiririz.
  • İşe alımlarda fırsat eşitliği ilkesini gözetiriz.
  • Verilen referansların doğru ve ispatlanabilir olmasını bekleriz.
  • Başvurularda din, ırk, etnik köken asla gözetmeyiz.
  • Gelişime açık, hevesli adayların başvurularına öncelik veririz.

İŞ BAŞVURUSU

Şirketimizde çalışmak isteyen tüm profesyonellere kapımız açıktır. Başvuru için  güncel özgeçmişinizle birlikte bize aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz.

info@zenmoda.com.tr

Zen Moda olarak ülkemiz hazır giyim ve tekstil sektörünün gelişmesine katkı sağlayacak yeni yetenekleri aramızda görmek isteriz. Bu amaçla her daim staj imkanları sunmayı benimseriz. Stajınızı bizde yapmak isteyen adaylara kapımız açıktır.  Aşağıdaki e-mail adresinden bize yazabilirsiniz.

info@zenmoda.com.tr